Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik 2012-es év szeptemberében...

Akik 2012-es év szeptemberében aláírták a hallgató szerződést, azok mire számíthatnak? Az ő szerződésük is módosulhatna?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken olvastam, hogy módosítanák a hallgatói szerződést:

[link]

Szerintetek még a második félév vége előtt lesz valamilyen eredmény? ( "Információink szerint a tárgyalásokon legutóbb fölmerült, hogy akik a második félév végéig otthagyják az egyetemet, azoknak még ne kelljen megfizetni tanulmányaik költségét. "Mindig vannak olyan hallgatók, akik az egyetemen jönnek rá, hogy nem nekik való a választott szak. Nekik adnánk meg azt a lehetőséget, hogy a költségek megtérítése nélkül léphetnek ki")



2013. ápr. 3. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos Oktatási Hivatalt kérdezd ebben az ügyben. Gondolom érint a téma és váltanál, ha nem kell visszafizetned az eddigi költségeket.
2013. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többek között ez is megfordult a fejemben, hiszen mindjárt itt a vizsgaidőszak. És az sem lenne mindegy, hogy hány évet kell dolgozni...
2013. ápr. 3. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugi, van lehetőség jól kilépni..


persze pár hetet el kell tölteni Kufstein várában, kurta vasban, kenyéren és vizen, de aztán szabad vagy...


ez csak humor próbált lenni, szóval kérdezd meg az oktatási hivatalt.

2013. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Légy szíves majd írj, ha megtudtál valamit :) Lehetővé válna, hogy a felsőoktatási tanulmányokat megkezdő és egy vagy két félév után megszakító hallgatóknak - a képzési időtartamtól függően - ne kelljen teljesíteniük a visszafizetési kötelezettséget, most legutóbb ezt olvastam, de ez mit jelent pontosan? akinek 3 éves a képzése annak 1 félév, akinek több az 2 félév?
2013. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!