Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni? Földtudomán...

Tudnátok segíteni? Földtudományi szakról lenne szó.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Földtudományi szakra szeretnék majd jelentkezni, vagy az ELTE-re, vagy a grazi egyetemre.

Sajnos matekból és fizikából nem vagyok lángész, de fejlődőképes vagyok. Ha nekifekszem ezeknek, sikerülhet elvégeznem az egyetemet? 10. osztályos vagyok, fel tudok fejlődni olyan szintre, amely szükséges?


Előre is köszönöm a válaszotokat.



2013. ápr. 3. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az SZTE-n járok földtudományira, én sem vagyok túl jó matekból se és fizikából se, vannak olyan tárgyak, h "A földtudományok matematikai alapjai", "A földtudományok fizikai alapjai", "Geofizika", de nem olyan vészesek, meg lehet csinálni a szakot úgy is, ha nem vagy ezekből lángész :)
2013. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én az ELTE-re járok, hát a matek rendben van, meg van belőle felzárkóztató kritérium tárgy, (bár ez nem a legkönnyebb, megjegyezném), de teljesíthető. A fizikát meg szerintem eléggé tudni kell, vagyis nem árt hozzá, ha mondjuk fizika fakultációra jársz, javaslom erősen. Első és második félévben is van fizika. Remélem tudtam azért segíteni.
2013. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!