Milyen egyetemet tudtok ajánlani ahol van kommunikáció és médiatudomány?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, de már most elkezdtem gondolkodni azon, hogy hol kéne tovább tanulnom. A kommunikáció és médiatudomány nagyon érdekel. Megnéztem a BME-t ami ugyan nagyon tettszik, de félek, hogy nem tudom elérni majd azt a pontdzámot amivel esetleg felvennének. Tudnátok mondani olyan egyetemeket ahol kommunikációt és médiatudomány vagy esetleg humán dolgokat tudnék tanulni? Mindenképp Pesten szeretnék egyetemre járni. És ahová nem olyan irtó nehéz bekerülni. Aki tud az segítsen! Előre is köszönöm.

2013. ápr. 5. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ELTE BTK szabad bölcsészeten belül is van ilyen
2013. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és oda valamivel könnyebb bekerülni, mint a BME-re?
2013. ápr. 5. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz indulatból mondom, mert lehet még nem nagyon foglalkoztál vele, de ezt gondold át, mert eléggé telített a piac...
2013. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

www.felvi.hu


Az oldalon a korábbi évek felvételi pontszámaiból és a rangsorokból kiderül melyikre könyebb bekerülni. Amúgy ha ez érdekel még van olyan szak is, hogy nemzetközi kapcsolatok. Nézd meg a többi hasonszőrű szakot is, amiket az adott intézmények kínálnak, mert több ága van.

2013. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4-es vagyok: szerintem még korai azon izgulni, hogy felvesznek-e! Ha oda szeretnél menni leginkább majd három év múlva is, akkor azt jelöld meg elsőnek. És addig még éveid vannak, hogy jó jegyeket szerezz, szóval nyugi (esetleg nyelvvizsgát, az is növeli a pontszámot)! ;)
2013. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tanulj és gyere a BME-re. Nem fogod megbánni, bár nálunk nem a megszokott BÜFÉ-szak van. :)
2013. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!