Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

8-os vagyok, a dombóvári Apáczai Csere János Szakközépiskolába jelentkeztem belügy/közbiztonság szakra.

Ma volt egy alkalmassági vizsgám.

És fekvőtámaszt, ingafutást, felülést és kötélmászást kellett csinálni.

A fekvőtámaszból 30 mp alatt 20-at, igafutás (faltól falig kör) 11,93 mp, felülés 1 perc alatt 25, és a kötélmászás nem sikerült. Most nagyon bepánikoltam, hogy nem fognak felvenni. Tanácsokat kérek! :(



2013. ápr. 5. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából erre nem lehet tanácsot adni. A múltat nem tudod megváltoztatni. Akkor se keseredj el, ha véletlenül nem fognak felvenni, lehet hogy most úgy érzed, de ez nem olyan borzasztó nagy útválasztó az életedben.
2013. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majd írok, hogyha kiderült! :)

Csak azért elég jó szak, ha nem vesznek fel akkor majd megyek közgazdaságra vagy informatikára!:)

2013. ápr. 6. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, mert nem tudhatod, hogy a többi jelentkező hogy teljesített és milyen pontokat vitt. Egyébként, ha nem vennének fel és van rá lehetőség, akkor adj be fellebbezést, hátha még úgy sikerülni fog.
2013. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Informatikára vettek fel, szerintem az volt a baj, hogy nem elsőnek jelöltük meg a belügyet.
2013. máj. 1. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért majd ha esetleg érettségi után tovább akarsz tanulni, akkor erre figyelj. Mert erősen számít a sorrend. Mindig azt jelöld meg először ahova legjobban szeretnél menni.
2013. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!