Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Musical vagy prózai színésznő...

Musical vagy prózai színésznő szertetnék lenni mit tegek meg ennek érdekében? (13)

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valamilyen színitanoda, vagy a Színház- és Filmművészeti Egyetem, bár ide elég nehéz bekerülni.
2009. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Most lehet ezt akarod, de hidd el nem fog sikerülni, ez amúgyis egy gyermekálom, amit egy sikeres musical váltott ki belőled. Kérdezd meg anuykádat, hova kellene menned tovább. Majd ő lebeszél róla...
2009. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ehhez neked művészettörténetet, filmtörténetet, médiát és egyéb nyalánkságokat kelesz tanulnod. Aztán valószínű, hogy ismerni fog téged egy fél város, az is csak annyiról, hogy ismerős ez az ember, láttam már valahol. Alig fogsz keresni, lehet fel sem vesznek az egyetemre. Aztán szinte semmihez sem tudsz majd kezdeni. Kell ez neked?
2009. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok ismert lenni, hanem elismert, 6 éves korom óta járok színitanodába, anyukám támogat benne, azzal a feltétellel, hogy választok mellé mást is.
2009. szept. 22. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

a Színművészetin nagyon nehéz a felvételi, elsőre kb senkit nem vesznek fel, ott egykét évig elpróbálkozhatsz a felvételivel... egyébként szerintem ha komolyan gondolod, és azt akarod, hogy felvegyenek egy nívós színészképzőbe, neadj' isten államilag támogatott szakon, szükséged van kellemes hangszínre, szép énekhangra, kellő mennyiségű zenei tudásra (pl vmilyen hangszer), jól kell tudnod táncolni, szépen hangsúlyozva és artikulálva beszélni, szépen szavalni, tisztában kell lenned kábé minden ókori dráma történetével, írójának életrajzával és mai jelentőségével, kortárs színházi műveket, rendezőket és színészeket is vágnod kell kisujjból, karakteres jellem, jó kiállás, meg önbizalom is szükséges a dologhoz,


nos akarsz még színész lenni?

2009. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen :)
2009. szept. 29. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van önbizalmad, bátorságod és tehetséged, akkor mért ne lehetnél színésznő? Tényleg elég nehéz, de ha másoknak sikerült, neked miért ne sikerülne? Azért nézd meg ezt: [link]


Sok sikert, én szurkolok Neked!

2009. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen vannak pesszimista emberek.Azt mondom neked,tanulj énekelni ,táncolni és szépen beszélni.Szerepelj minél több darabban,csatlakozz egy amatőr társulathoz.És ha tényleg akarod soha de soha ne add fel.Tűzön vízen vidd.Nem szabad úgy csinálni hogy ááá jólvan lesz valahogy.NEkem is így sikerült.De tény válassz valami mást is.18 évesek nem nagyon kerülnek a színművészetire.
2010. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!