Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem katonai vezető szakáról szeretnék kérdezni! Kérlek titeket, csak olyanok írjanak választ, akik valóban tudnak valamit, mert tippelgetni én is tudok. Szóval valaki tud bővebb információt az erőnléti felmérésről?

Figyelt kérdés
Szóval azt tudom, hogy a nyelvvizsga kötelező és, hogy van egészségügyi , pszichikai teszt.. a kérdésem az, hogy az erőnléti felmérésnél a lányoknak 3,2 km futás van vagy 2km? mert a suliban azt mondták úgy hallottam, hogy 2km, míg az interneten az áll, hogy 3,2km.. vagy nekem az egész zavaros, hogy miket kérnek pontosan, a felülésen, futáson és fekvőtámaszon kívül. tud valaki bővebb információt a tesi felmérőről?

2013. ápr. 6. 22:03
 1/7 NKE válasza:

Szia! 3,2 km-t kell teljesíteni lányoknak is, csak más szintidőre. - [link]


Üdv,

Nemzeti Közszolgálati Egyetem

2013. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én tegnap kaptam értesítőt a sulitól, ott 2 km futás szerepelt. Most akkor mi van?
2013. ápr. 9. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
3,2 kell ez tuti
2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na megtudtam, a rendészeti karra 2 km futás van, a hondvédira pedig 3,2 km. a kérdés már csak az, hogy ezen kívül miket kell csinálni ha a katonai vezető szakot jelöltem meg? a táblázatot nem értem ami a neten van, lányoknak lent lehet a térd fekvőtámaszozásnál? és a húzódzkodást kiválthatja a 25kg-os fekvenyomás?
2013. ápr. 10. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nem válthatod ki fekvenyomással. A fekvőtámaszt válthatod ki húzodzkodással.

2013. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem lehet lenn a térded, mert az T4-es szintnél már nem engedett. Jövőre mész? mert akkor lehet, hogy vetélytársak leszünk.
2013. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudsz írni privát levelet?
2013. ápr. 11. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!