Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Műszaki...

Mi a véleményetek a Műszaki Menedzser BsC-ről?

Figyelt kérdés
Elhelyezkedés?

2013. ápr. 8. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha tehetném betiltanám, mondom ezt úgy, hogy itt végeztem. Semmi használható tudást nem kaptam, csak az alapok alapját mindenből. Joggal nézik le ezt a szakot, a követelmények is lazák, gimnáziumban többet tanultam, pedig ott is alig. Csoporttársak nagy része vagy ovb vagy valami ügynökös szarságot csinál. Én elkezdtem a gépészmérnökit, hogy érjek is valamit.
2013. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. : )

Megkérdezhetem, hogy hol tanultad? : )

2013. ápr. 8. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Tudtommal kettő igazán büfészak van a műszaki képzési területen, az egyik ez.

Mindkettőt betiltanám, úgy, hogy én meg a kettő közül a másikra járok.

Könnyűek, mindenbe belekóstolsz de semmihez se értesz, túlképzésesek (műmen 20 helyen...).

2013. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. : )

Mi a másik?

2013. ápr. 8. 20:45
 5/6 anonim válasza:
Nézd... A jövő félévben végzek ezen a szakon és mellette egy gépészmérnök alapszakot is elvégzek. A menedzser szakkal aki eltud helyezkedni egy normál középfokú munkakörben az elég sok ülepet nyalt életében! A tanáraim menedzser szakon érdemben semmit se tanítottak nekem, ezen felül még jól lenéztek mindenhol ami szerintem is jogos. A tanáraim csodálkoznak azon, hogy milyen értelmes vagyok 2 okj-val amik szerintem többet érnek mint ez a két szak amit elvégzek ezen a karon. Menedzser szakon a tanáraimnál nagyobb szélhámosokat, gerinctelen férgeket nagyítóval se találsz az univerzumban és mindenkit titoktartásra és hazudozásra tanítanak. Az összes csoporttársam ezen a szakon vagy egy gerinctelen féreg aki júdáspénzért eladta a lelkét valamelyik tanárnak vagy cégnek vagy arra sem képes, hogy egy értelmes mondatot megfogalmazzon vagy összeadjon két számot! Minden hallgatót megfigyelnek, manipulálnak, ellehetetlenítenek, hogy még véletlenül se mondja ki az igazat sehol senkinek, csak folyékonyan hazudjon. Ezen a szakon a tanáraim kinézik, megvetik az értelmes, logikus gondolkozású egyéneket. Az értelmes egyéneket próbálják tűzzel-vassal elkergetni egy olyan szakról amin mindenkinek át kell menni!
2013. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. : )
2013. ápr. 14. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!