Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamot ajánlanátok...

Milyen tanfolyamot ajánlanátok és hol?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, és szeretnék vendéglátós lenni, azaz olyan ember aki az éttermekbe pincér, esetleg bárokba dolgozik. OKJ-s képzésre szeretnék menni, mert az nekem ingyenes, meg nem hiszem, hogy ehhez diplomásnak kellene lennem, de fogalmam sincs hol lenne jó helyem :( ÖTLETEKET!! :)
2013. ápr. 10. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted a "jó helyed"? Melyik iskolát válaszd??-ezt érted alatta? Tudni kéne hol laksz, mert pincér képzés sok helyen van. De tévedsz, az okj tanfolyam az nem ingyenes senkinek sem!!! az első okj szakma megszerzése ingyenes akkor ha iskolarendszerű képzésre jársz, tehát nem tanfolyamra. Keresni kell egy vendéglátóipari szakközépiskolát a környékeden. Az lesz az ingyenes képzés.
2013. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen úgy gondoltam , és iskolarendszerű képzésre szeretnék járni, lehetőleg Pesten :) csak akármelyik iskolát nézem ahol van OKJ mindegyikről annyi rosszat írnak :/
2013. ápr. 11. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem is találtam így hirtelen a neten iskolarendszerű pincér képzést Budapesten. De biztos van.

[link]

Nekik írjál, biztosan segítenek.

Vagy személyesen az oktatási hivatalban biztos van lista a képzésekről és iskolákról. Szánjál rá időt..akkor a teljes kínálatot átlátod majd. Ha megvan a suli ahol van ilyen képzés akkor nézz utána az iskolának fórumokon, és szakközépiskolák rangsorában. Vagy hátha jár oda valaki ismerős. Sajnos többet nem tehetsz a jó iskola választás ügyében.

2013. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, már megtaláltam a helyem!!! :)
2013. ápr. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!