Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok jó Kémia és...

Ajánlanátok jó Kémia és Biológia magántanárt? Esetleg valami tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Most futottam neki másodjára biológia emeltnek (először nem mertem elmenni), de végül megbosszulta magát, hogy az elmúlt egy évből is csak az utolsó 2 hónapot voltam képes rászánni, tehát rá kellett döbbennem, hogy kell valaki, aki hajt, mert lusta vagyok. :)


Fontos tudni, hogy (szak)középsulimban bioszom egyáltalán nem, kémia pedig csak 2 évig volt.


Miután a fizikával tovább nem akarok vergődni, mert 11.-12.-ben az összes kedvem elment tőle, unalmassá vált valahogy, ezért ahelyett választottam a kémiát.


A LÉNYEG:

Van olyan tanár, aki 1 év alatt fel tud készíteni emelt biológia és közép. kémia érettségire? (Plusz pont, ha ez heti egy alkalommal is megoldható. :D Nem szeretnék minden nap bejárni valahova. Főképp mert, ha már akadt még egy szabad évem, akkor valószínűleg az angolnak is nekifutok.)


Persze nem lehetetlen, hogy a tanulás menne tanár nélkül is, de azért szeretnék biztosra menni, mert egy 90%-os kémia és 90%-os biológia érettségi volna a cél, amiktől egyelőre mérföldekre állok.


Előre is kösz a segítséget!


2010. jún. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellene vmi behatárolás, hogy mégis merrefelé:D Mármint ha pl Pesti vagy, nem sokra mész, ha mondnunk egy szegedi tanárt:)
2010. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen. :D Elnézést, Pest megye. BP-i tanár tökéletesen megfelelne (ha a pesti oldal, az még jobb is, mint tökéletes).
2010. jún. 1. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanfolyamokért esetleg az egyetemek honlapján érdemes szétnézni:)

De tapasztalatból mondom, hogy emelt bioszra fel lehet készülni tanár nélkül:) Kémiát nem tudom:D

Viszont pesti tanárokat nem ismerek:)

2010. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fel lehet készülni bioszra. Csak egyszerűbb, ha valaki bökdös. :D


Amúgy nekem tökéletesen megfelelne az is, ha nem kell találkozni csak neten keresztül tanítgat (mint mondjuk a 5perc angol, csak itt nem várom el, hogy ingyen vesződjön velem).


Szóval annyira nem is feltétlen fontos, hogy Pest megyei legyen, csak akkor személyesen nem tudok találkozni vele. Ha valaki így is fel tud készíteni emelt bioszra és középszintű kémiára, nekem az is tökéletes, sőt... :D

2010. jún. 2. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

írj rám egy emailt, hogy miben is kéne pontosan a segítség. én emelt bioszból érettségiztem, de neki szeretnék futni mégegyszer, hátha most jobb lesz. így talán lökdöshetjük egymást:D

2010. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!