Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiával milyen lehetőségek...

Biológiával milyen lehetőségek vannak, ha a többi reál tantárgy nem áll hozzám közel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy faktválasztásnál csak a bioszt vettem fel, és továbbra sem érdekel a többi tárgy...

Ahová kell biosz, oda mindig fontos lenne valami más természettudományi tárgyat választani érettségi tárgynak mellé párba?



2013. ápr. 11. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kémia nélkül nincs biológia. És fizika is fontos. Javaslom ezekre gyúrj rá (de főleg a kémiára, arra nagyon), ha biológia irányba szeretnél továbbtanulni.
2013. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy ő csak a biológiát szereti csak, a kémiát nem, az a biológiának az általános sulis állat felismeréses részét kedveli, nem pedig a biológiát. A biológia kőkemény kémia.
2013. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát épp ez az!

tavaly ugye még nagyon kis felszínesen tanultuk a bioszt, de valahogy elkezdett érdekelni, jelentkeztem is faktra, írjuk az emelt érettségi feladatos dogákat, és most jöttem rá, hogy nincs is olyan hogy "biológia", mert kb ez egész fizika és kémia...Csakhogy más tárgyat a bioszon kívül nem szerettem meg, így nem is vettem fel faktra, szóval kémiát már egyáltalán nem is tanulok. Mivel lehet kombinálni a bioszt? Jó, tudom, lehet humán tárgyakkal is, és akkor azzal van pl. gyógypedagógus vagy gyógytornász, de nem vagyok valami elhivatott az ilyesmi pályák iránt:/


Reálosabb irányban meg nem is gondolkoztam eddig, mert nem gondoltam, hogy ennyire fog hiányozni valami a biosz mellé...:/

2013. ápr. 11. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
pszichológia?
2013. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!