Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy segitsegre lenne szuksege...

Nagy segitsegre lenne szuksegem, hova menjek tovabbtanulni?

Figyelt kérdés
Pest lesz minden fele keppen.. Sporttagozatos gimnaziumba jarok(verseny szinten lovagolok,focizok,kosaraztam8evig,szeretem a sportot). Jol rajzolok(ha unatkozok,akkor ezeretek is, de amugy unalmasnak tartom...beleunok). A musicalek nagyon erdekelnek, es a szineszet, de soha nem volt meg benne reszem,hogy kiprobalgassam magam, csak rgyszer alsoban.... Szeretek a kozpontban lenni, szeretem ha figyelnek ram az emberek, iranyito szemelyiseg vagyok,azonban tapasztalatlan, semmi otlet.... Olyan suliba szeretnek menni, olyannak tanulni, amibol keves van, es jol keres! (Gazdag szeretnek le n i)...jegyeim jelenleg nem a legjobbak, de jovore leszek 11.es es torekszem a legjobbat kihozni magambol. Szerintetek hova kellene mennem?
2013. ápr. 15. 18:12
 1/2 A kérdező kommentje:
lletve fotozni imadok, de ahoz, hogy olyan suliba menjek,kellene egy jo gep is..(hibakert bocsi,telorol nem tudok helyesen irni de amugy 5os vgyok velole:p)
2013. ápr. 15. 18:25
 2/2 anonim válasza:
Bpesten szinte mindenféle suli van, így bármerre indulsz, az sikerülhet. Kérdezz meg másokat, akik ismernek az egyes területeken (pl. edzőt a sportoknál, rajz és magyar tanár) mennyire vagy tehetséges. Ok, hogy valaki jobb mint az átlag, de attól nem lesz világklasszis játékos, színész vagy festő. Nyelvet jól tudni sehol nem árt.
2013. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!