Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek színésznő?

Hogyan lehetek színésznő?

Figyelt kérdés
Már csöpp óvodás korom óta érdekel a színészet, és ezzel szeretnék foglalkozni a jövőben is. Sajnos eddig kevés lehetőségem nyílt rá hogy megmutassam magam. Táncoltam 12 évig de pénzügyi okokból abba kellett hagynom, a legnagyobb hiba amit elkövettem hogy szakmunkás képzőbe jelentkeztem, ahol rengeteg évet vesztettem (a legtöbb iskolánál 22 év a korhatár)Bár most van egy szakmunkás vizsgám, nappali tagozaton jövőre fogok érettségizni. Érdekelne milyen iskolákat tudtok ajánlani ahol nem számít annyira a protekció. Nem Hoolywoodi színésznőnek készülök, elég ha egy színházban szerepelhetek! Voltam énektanárnál és ő azt mondta a hangom képezhető tehát azzal se nagyon lenne probléma. 20/L

2013. ápr. 16. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Általában minden megyében egy színház indít színitanodát ami egy 2 vagy 3 éves Okj. :)

2013. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SZFE.
2013. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnálom, de mindenhol számít a protekció.
2013. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!