Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia érettségire...

Emelt biológia érettségire nagyon jó képességekkel, nulláról mennyi idő alatt lehet felkészülni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:40
 1/5 anonim válasza:
Minimum 2 nap 3óra 9perc 17másodperc .KIMÉRTEM!
2013. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 év, tanárral, szorgalommal és sok könyvvel.
2013. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ez azért igen sok mindentől függ. Napi hány órát szánsz rá, van-e segítséged, van-e előképzettséged, hány éves vagy, egyáltalán hogy kellene sikerülnie az érettséginek...

Pl. egy 2-est (20%-tól kettes azt hiszem, ha azt nem emelték fel 25-re) kevés tanulással is össze lehet hozni.

90%-hoz azért sok gyakorlás kell.

Egyébként magát az anyagot megtanulni nem lenne olyan sok idő, de a gyakorlás a lényeg. Ha nincs rutin, akkor a megtanultakkal nem mész semmire.

Fél évet mondok felkészülésre, ha jártál már egyetemre, akkor 3 hónap.

2013. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kb fél év. Kb 3 hónap az elmélet és a másik 3 hónap az ismétlés és a gyakorlás. Legalábbis én így csinálom, bár én már tanultam előtte jópár évig.
2013. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy nem a mostanira akarsz most felkészülni...

Bocsi, de szinte lehetetlen. Persze, ha jól meg is akarod írni. Sajnos tapasztalatból beszélek tavaly én is így voltam csak kémiából. Húztam halasztottam aztán nem is lett jó, azt hittem, hogy pár hónap alatt megy majd nekem minden, hát nem így lett.

(Ha te nem így tervezed, akkor bocsi a papolásért, csak gondoltam megosztom veled a tapasztalatom):)

Amúgy ügyesen! :)

2013. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!