Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek azokról ez...

Mi a véleményetek azokról ez emberekről akik még a szakmunkásképzőt se tudják be fejezni? Gáz ha valakinek csak 8 általánosa van a mai világban vagy az már inkább Szégyen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
ma már az is gáz, ha valakinek csak érettségije van.
2013. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TRMNTR válasza:
100%
8 általános = szar meló és alacsony státusz. Mindegy, hogy egyébként ki vagy, a társadalom szemében egy buta kis senki leszel. Ez nekem nem tetszik, és nem beszólásnak szánom. Ne cseszd el sz életed! (persze lehet szerencséd, de arra nem érdemes alapozni)
2013. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
65%
Suerintem nem a szakma teszi az embert.attol mert valakinek vagy végzetsége főiskola.egyetem stb.attol még nem biztos hogy ért is a szakmályához.Nem egy papir teszi az embert emberré.Hanem a becsület és a tisztessége az odafigyelése..Tegyük fel hogy valakinek van egy orvosi diplomája nem biztos hogy ért a szakmályához.Nekem ez a véleményem
2018. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!