Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3,6 bizonyítvánnyal van...

3,6 bizonyítvánnyal van esélyem gimibe?

Figyelt kérdés
vagy mi az alsó határ???
2009. szept. 25. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

nem hiszem hogy van :S

látod-látod... mégiscsak kellett volna tanulni. ilyenkor jön rá az ember igazán... meg amikor felnőtt lesz belőle.

2009. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nincs.de ha fel is vennének iszonyúan kéne hajtanod,hogy mindig legalább négys légy..szerintem magadnak teszel jót ha inkább szakközépbe mégy.
2009. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,8 lett még általánosban az átlagom mégis felvettek. Igaz nálunk a felvételi tárgy a magyar, történelem meg egy idegen nyelv volt, azokból ötös voltam, a többit nem figyelték.. ja meg a felvételi kellett még, hogy jól sikerüljön.
2009. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ milyen gimibe. sztem egy alacsony/középszintű gimibe ha nagyon jól megírod a felvételit van esélyed. meg az is számít h milyen tantárgyból vannak rossz jegyeid.
2009. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Van felvételi a gimiben? Érdekes, nekünk nem volt.
2009. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
én úgy tudom h a legtöbb iskola kéri a központi felvételit úgy h érdemes megírni
2009. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha írnál egy nagyon, nagyon jó felvételit akkor elég sok esélyed lenne, mert a felvételiből sokkal több pontot lehet szerezni mint ha végig szín 5-ös lettél volna. Bár szerintem ezzel az átlaggal nem vesznek fel, ha meg felvennének akkor is nagy lenne a hajtás.
2009. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Sulifüggő szerintem.

Van oylan viszonylag jobb gimi ahol az alsó határ 3,5.

Szóval van esély.

2009. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Ne menj gimibe.

Én nagyon megbántam, hogy oda mentem.

Lehetett volna egy szakmám, így meg lett egy érettségim, ami semmire nem jó.

Szakközépből is úgyanúgy tovább tudsz tanulni, ha szorgalmas vagy. Én is egyetemre járok most.

Válassz inkább egy jobb szakközépiskolát, mondjuk közgazdaságit, vagy idegenforgalmit, vagy ami érdekel. Csak jótanács. Nem tudhatod, nem jól jön-e a jövőben egy szakma.

2009. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az ember aki gimibe megy, nem áll meg az érettséginél, hanem utána főiskolára, egyetemre megy tovább. Mi egyéb értelme lenne a giminek? Az csak ugródeszka a felsőoktatásba.
2009. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!