Megéri e szakot váltani?

Figyelt kérdés

4. féléves vegyészmérnök hallagató vagyok, és vegyész szakra szeretnék átjelentkezni. Mikor vegyészmérnöknek felvételiztem egész más elképzelésem volt a szakról, és hát nem mondom, hogy nem érdekel a dolog, de nem szívesen dolgoznék benne. 2-3. félév fele körvonalazódott meg bennem a dolog, hogy inkább kutató jellegű, munkát végeznék, értelemszerűen több kémiával.

Újra jelentkezésre is gondoltam, de azt akartam legutolsó ötletnek hagyni, az átjelentkezéssel pedig az a bajom, hogy automatikusan fizetősre kerül ilyenkor. Nem vagyok épp milliomos család tagja. Tudom, hogy van a diákhitel 2, ami nagyon kedvező, de szeretnék egyéb véleményeket (ha van) hozzáértőktől hallani! Illetve szerintetek ha fizetősre kerülök, de utána jól tanulok, akkor visszavesznek államira? Mármint tudom, hogy ha teljesítem a feltételeket akkor visszavesznek, de esetleg ebben a helyzetben is vannak e buktatók, ami nem közismert, de valaki tapasztalta már?!

Előre is kösz a válaszokat!


2013. ápr. 27. 19:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!