Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme költségesen...

Van értelme költségesen megszerezni a Pénzügy és számvitel alapdiplomát?

Figyelt kérdés

el lehet vele helyezkedni, mennyire nehéz?


1 félévre 200.000 körül van, a BGF-en



2013. ápr. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Van értelme, sőt továbbmegyek, a gazdasági alapszakok közül a pénzügy és számvitelt tartom az egyik legpiacképesebbnek. Én gazdálkodási és menedzsment alapszakot végeztem, jelenleg számvitel mesterszakra járok és látom, hogy a pénzügy és számvitel BA-t végzett csoporttársaim mennyivel több tudást hoztak magukkal.


Elhelyezkedni mindenképp nehéz, nekem gazdálkodási és menedzsment alapszakkal 6 hónapomba került, míg a végzettségemnek megfelelő munkát találtam. Persze mindenhol fontos az idegennyelv(ek) tudása és a "kapcsolati tőke".

2013. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat ez attol fugg....nekem 9.-es korom ota ez volt az almom, imadtam a kozgazt, imadtam a matekot, amig 2012-ben ugyebar fizetosse tettek ezt a szakot. Le kellett mondanom rola, ugyanis anyagilag nem engedettem meg ezt magamnak ill. A csaladom nem tudta volna finanszirozni, hitelt pedig nem vagyok hajlando felvenni, a latatlanba. Az osztalyom kozel fele felvett hitelt, es olyan osztalytarsaim kerultek be, hogy a 4 ev alatt 2-3-asok voltak matekbol ( pedig nem jartunk egy igen eros szakkozepbe). Felevi vizsgak utan kerdeztem toluk, milyen nehez, sikerult-e minden targy?. Es igen, sikerult nekik minden, alig-alig tanulassal. Es egy felmondat toluk: „ennyit szamit, ha fizetsz. Ha fizetsz, atrugdosnak”. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam, es ezt felettebb igazsagtalannak tartom azokkal szemben akik tanulnak es kuzdenek, fuggetlenul egyetemtol-szaktol-tamogatott kepzestol.... :)
2013. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja es hogy ennyi ”ilyen tudasu” ember, majd hova tud elhelyezkedni?!?!? Az majd a jovo zeneje lesz....
2013. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó! végül mit választottál a közgáz helyett?
2013. ápr. 29. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! :) Hát őszinte legyek, nagy dilemmába voltam, hogy mit válasszak, próbáltam olyat, ami némileg közel áll a közgázhoz, illetve még a töri-magyar érdekelt, tehát így kötöttem ki az NKE-KTK igazgatásszervezőnél. Nem bántam meg, nagyon szeretem, van közgázom is, statisztikám, egyben törim is, szóval :)...nem panaszkodom, nagyon tetszik:)
2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Könnyen el tudsz vele helyezkedni, HA van ismeretséged, szóval jobb ha már most felkutatod. Mondjuk én ezt elég gusztustalan dolognak tartom, hányszor estem már pofára én is így... :/ szégyen ez az ország és még csodálkoznak, h a fiatalok miért akarnak elmenni. Eddig én voltam az akit nem tudtak volna meggyőzni, hogy kimenjek külföldre, de most már....
2013. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!