Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy-számvitel bgf-pszf-bp-...

Pénzügy-számvitel bgf-pszf-bp-atk-van értelme?

Figyelt kérdés
van már egy diplomám, bgf-es arra gondoltam h elvégezném a pénzügyet. Szerintetek van értelme távoktatásban ezt megcsinálni? Nappalin is annyian végeznek, hogy fogok én labdába rúgni hozzájuk képest...:S Vagy számít egyáltalán a tagozat. Köszi a válaszokat előre is! MÉg csak ötlet szinten merült fel a dolog, de... nem tudom, hogy érdemes-e annyi pénzt kiadni...
2011. aug. 11. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz előre megmondani, de talán nagyon erős nyelvtudás mellett igen. De az tényleg nagyon erős legyen és inkább 2 nyelv mint egy és ne angol-német hanem angol+1 ritkább. Ilyenekből kevés van, viszont van egy rakás multi aki ide telepítette a pü-i részlegét és kellenek az AP, AR, GL, stb. könyvelők. Elég vacakul fizetnek ahhoz képest hogy milyen szaktudást kérnek, de relatíve biztos munka és általában van előrelépési lehetőség. Ha lány vagy annyiból is érdemes hogy gyerekvállalás után könnyebb munkát találni (legalábbis most), ami azért nagy szó. Ez utóbbit tapasztalatból írom.
2011. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

angolul kb. középfokon tudok eddig, németül meg felső körül, franciát szeretném most elkezdeni...

Igen, én is úgy vagyok vele, hogy a pénzügyeseket azért még mindig keresik. Egyébként engem mindenképp a pü szakirány érdekelne.

Mások gondolatait is szívesen fogadom :)

2011. aug. 11. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A pénzügy-számviteli az egyik legjobb választás manapság. A mérnöki szakok, a pénzügyi szakok és az informatikusok amik leginkább keresettek manapság felsőoktatást tekintve és amivel jól is lehet keresni persze. Mellé nem lőhetsz vele, rengeteg irányba el lehet vele menni. Ismerősöm is BGF-en végzett ezen a szakon kb. 5 éve dolgozik és 700 bruttót kap egy multinál.

Milyen diplomád van amúgy?

Azt meg, hogy labdába tudsz-e rúgni nem lehet tudni előre. Ki kell tűnni a tömegből, 2-3 nyelvvizsgával és 2 diplomával nem lennél hétköznapi jelenség a munkáltatók számára.

2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Második, bocsi h csak most írok... Külgazdasági szakon voltam.
2011. aug. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!