Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok az ELO levelezö...

Mit gondoltok az ELO levelezö oktatásról? Angolt szeretnék tanulni. De itthonról. Gyesen vagyok jelenleg. Szóval tanult már valaki az ELOnál? Vagy esetleg más lehetöség?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A neten is tanulhatsz. Tankönyvből is tanulhatsz. Vagy kombinálhatod a kettőt.
2013. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én franciát rendeltem tőlük, nagyon szerettem. Amit akkor megtanultam, azóta is tudom, pedig nem használom, nem is foglalkozom vele. A hozzá járó cédék segítségével odáig jutottam el, hogy egy francia nyelvű hangos szövegrészletből többet értek, mint angolból, amit kiskorom óta tanultam a suliban. Én csak ajánlani tudom. Élvezhető módszerük van, én nagyon gyorsan tudtam haladni.
2013. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!