Szeretném olyan emberek véleményét kérni akik nem csak hallottak, hanem jártak is a Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium-ba/ban!? Ha bármilyen információd van róla, kérlek írd le!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! Aki hasznos választ ad megy a zöld kéz!

2013. máj. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Amióta a keresztények megkaparintották azóta sz*r hely.
2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Válaszoltam az előző kérdésedre is. Még annyit, hogy egyáltalán nem látszik hogy katolikus, nincs rend, megy a kiközösítés, a pofázás, multkor a matek tanár facebookon úgy írta a saját szót hogy "salyát" a fizika tanár meg úgy írta fel a táblára az elöl szót hogy "előll". Azon kívül a nővér aki hittan órákat tart, ő is szereti a perverz dolgokat, szinte kb. 2 hónapig vettük azta témát, amikor vkinek több száz felesége volt, szeretett a házaséletről beszélni... Alig várom hogy eltakaradodjak onnan évvégén... Egyébként még ősszel volt olyan hogy a fiú wc-be valaki felkente a szart a falra, aztán bezárták a wc-t, és valaki feljelentette a sulit emiatt. A tiszapartiról ennyit...
2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%

Szóval ezért zárták be a fiú wc-t, ezt is a gakorikerdeseken kell megtudnom XXDXDXDXD

A kérdéshez visszatérve, én is alig várom, hogy eltűnjek a suliból, szerintem túlzásba viszik az egész vallást nem beszélve arról, hogy 2 napos lelki napra kell menni amit egyébként egyszer sem említettek se a szülöin se sehol.+ minden kedd reggel misére kell menni, mindennap imádkozni kell, nem lehet rövidnadrágba járni se pántos pólóba, csak olyanba lehet járni ami eltakarja szinte mindenedet, ha nem ilyenben vagy akkor igazgatóit kapsz vagy elküldenek a suliból, szinte majdnem mindennap 8 óráid vannak stb... szóval ezek vannak. megérte a suliba jönni? erre még mindig nem tudok pozitívan válaszolni bocsi :S

2013. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére rám nem tartoznak az ilyen katolikus cuccok mivel 12-es vagyok :D
2014. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
de én szeretem ezt az isit :D előző voltam.
2014. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó neked :D Amúgy miújság ott? Augusztusban voltam ott utoljára :(
2014. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sokáig úgy volt,hogy a Széchenyi Gimnáziumba fogok menni,és az utolsó pillanatban meggondoltam magam,és végül a Tiszapartiba jöttem. Azt hiszem,hogy ez volt életem egyik legjobb döntése.

Az általános iskolásoknak kedden reggel,a gimnazistáknak csütörtökön van 'Lelki percek',ez kb. 10 perc,és mindig van mondanivalója,amin érdemes is elmerengeni ebben a mai rohanó világban. Ami azt illeti,igen,vannak kikötések az öltözködést illetően,de azért ez mégiscsak egy Katolikus iskola. Térd fölé érő szoknyát,illetve rövidnadrágot nem lehet felvenni,illetve olyan felsőt/trikót,ami nem takarja a vállad.

Ami a tanárokat illeti,nagyon-nagyon kedvesek,természetesen vannak olyanok,akik nem túl szimpatikusak egyesek számára,de ez bármely más iskolában is ugyan úgy megeshet. Empatikusak és törődnek a gyerekek lelkével,igazságos osztályozás folyik,valamint megkövetelik az anyagot,annak fejében,hogy ők azt már tisztességesen megtanították nekünk! Nagy hangsúlyt fektetnek a lelkiségre,a vallás tiszteletére,valamint szeretetére,de emellett nagyon színvonalas a tanítás. Jó hangulatúak az órák,nem befásultak a tanárok,mindig van egy-egy kedves szavuk a diáksághoz.

Illetve még ott van a 8 évfolyamos gimnáziumi osztály,ahol az 5. osztályt már itt kezdik a gyerekek,annyi különbséggel,hogy már akkor is gimnáziumi szinten folyik a tanítás,természetesen a korukhoz megfelelő szinten. Nagyon szeretni szokták a gyerekek ezt az osztály,és plusz pont,itt mindig kisebb az osztálylétszám,mint a rendes gimnáziumi osztályokban.

Ugye minden évben 2 osztály indul a gimnáziumban,az A és a B osztály,az A osztály a társadalomtudományos és az angolos gyerekből áll össze,a B osztály az általános képzéses és ének-zenei képzéses gyerekből áll össze.


Az iskola célja,hogy egészséges lelkületű gyerekeket neveljenek,akinek a vallás a mindennapjaik részévé válik,és a magas tanítási színvonal végett értelmiségi felnőttek váljanak belőlük!

Egy biztos,minden kezdet nehéz szokott lenni,de a kezdeti nehézségek után nagyon könnyen meg lehet szeretni a sulit,annyira,hogy a végén már csak azt szeretnéd,hogy sose ballagj el onnan!

Szóval,ha azon töprengsz,hogy a Tiszaparti Római Katolikus Gimnáziumot válasszad-e ,akkor csak azt tudom mondani,hogy mindenképp itt a helyed,ez az iskola egy főnyeremény lehet sokak számára! :)

2017. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!