Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anya nem támogat, mit csináljak?

Anya nem támogat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy egyszerűen bármibe belefogok úgy hobbi szinten pl.:rajzolás, dekopázsolás mindig azt mondta anya hogy nekem ehhez nincsen tehetségem és hogy inkább a tanulással foglalkozzak. Már több éve nagy álmom hogy fodrász legyek és miután elvégzem az általánost fodrászképzőbe menjek továbbtanulni. Imádok frizurákat csinálni magamnak meg másnak is. De anya nem akarja hogy ezt csináljam. szerintetek álljak ki az álmom mellett vagy keressek másik foglalkozást?

Válaszotokat előre is köszönöm! 13/L


2013. máj. 4. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Az én szüleim is ilyenek!

Én kutyásrendőr akartam lenni,de nekik nem tetszett folyton szekáltak bla bla ...

Most itt vagyok 21 évesen minden szakma minden nélkül,lógok a levegőben ... :/

tarts ki az álmod mellett!!!

Sok sikert kívánok neked! :)

21L

2013. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

megfogadom!

és neked is sok jót kívánok

2013. máj. 4. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előtt írtam, elszállt az éterbe! Szóval:

szerintem teljesen normális hobbyd lenne, tarts ki mellette, menj iskolába, tanuld meg a szakmát!

Ha lehetőséged van, végezz el mellette egy műkörmös-tanfolyamot is, a kettő együtt már biztosan elég lesz ahhoz, hogy meg tudj élni belőle. Mindig voltak, és lesznek is olyan társadalmi rétegek, akik nem otthon bíbelődnek a saját frizurájukkal, körmükkel, hanem képesek megfizetni egy szakembert.

(Ha nem alkalmazottként, akkor "saját szakálladra" is tudsz ezekben a szakmákban dolgozni, pénzt keresni.)

2013. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. jó ötlet a műkörmös dolog majd rá keresek hol tudnám kitanulni :)
2013. máj. 4. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen azért még bármikor megváltozhatsz, lehet, hogy 2 év múlva már valamilyen sport fog érdekelni, aztán egy évre rá meg a kémia. Azért a szabadidődben nyugodtan foglalkozz azzal, amit most szeretsz csinálni, de ne hanyagold el emiatt a tanulást, mert egész biztosan megbánnád később.
2013. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

A mostani OKJs szabályrendszer szerint a Fodrász és a Műkörmös egy szakma.tehát aki fodrásznak akar tanulni,annak meg kell csinálni a műkörmöst is.

2013. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!