Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dobhatnám fel anyukám...

Hogy dobhatnám fel anyukám unalmas életét?

Figyelt kérdés
Egész nap főz, takarít, unatkozik, de lusta, szóval hiába hívom akárhova. Elég reménytelennek tűnik, de úgy sajnálom..

2013. máj. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd ha ez neki így jó...változtatni csak ő tud a dolgokon.

Ha a saját érdekében nem képes megmozdulni te sem tudsz, mit csinálni.

Egyébként meg azért mert neked nem tetszik, ahogy mások élnek azért el kell fogadni, hogy másoknak így jó. Nem kell sajnálni. Ha tele lesz a puttonya magával majd mozdul.

Végül is nem olyan nagy dologról van szó a lényeg, hogy egészséges legyen mert akkor minden megtörténhet...

2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki egész nap főz meg takarít akkor minden csak nem lusta :D egyébként lehet ilyen beállítottságú ember, én is ilyen vagyok, ritkán mozdulok ki. Szeretek otthon lenni :D Egyébként mire hívtad el eddig? Lehet ahhoz éppen nem volt kedve. Mit szeretnél vele csinálni?
2013. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy menjünk el biciklizni, sétálni, kutyát sétáltatni, utazni, de ő nem jön, mert sosincs kedve. de ő is unja már a semmittevést, mégsem tesz semmit. nem tudom, hogy vehetném rá..
2013. máj. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!