Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mo. -on egy szakközépiskolában...

Mo. -on egy szakközépiskolában a plusz 1 évvel megkapott papír, hogy megvan a szakmád (konkrétan cukrászat) az Angliában ér valamit, vagy újra le kell tenned 0-ról kezdve, vagy újból leteszed, de némi előnnyel révén, hogy már van egy papírod róla?

Figyelt kérdés
Hallottam, meg olvastam valahol, hogy ha itthon van egy képesítésed, egy szakmád, az Angliában (meg gondolom máshol is) nem biztos, hogy érvényes.

2013. máj. 4. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arról hogy Angliában a te szakmádat elismerik e vagy honosítani kell-e, és ha kell hogyan itt tudsz tájékozódni

[link]

2013. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én annyit tudok, hogy van olyan Europass-os bizonyítvány, itt lesem, akkor az elvileg oda is jó. hu.wikipedia.org/wiki/Eur%C3%B3pai_Uni%C3%B3 5000Ft-ra emlékszem.
2013. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!