Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elmúltam már 26 éves de...

Lőrinc3 kérdése:

Elmúltam már 26 éves de folyamatban lévő bűncselekményem van lehetek e még rendőr?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 12:23
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Ha én jóltudom, bár ez nembiztos állítólag büntetetlen előéletűnek kell lenned hozzá.
2013. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ha valaki egyszer hibázott az életében akkor az már számkivetett a lónak is 4 lábba van mégis meg botlik.Azt mondják hogy ahon van nagy kapu ott meg lehet találni a kis kaput is .segítséget kérek.
2013. máj. 5. 13:08
 4/28 anonim ***** válasza:
ez függ a bűncselekmény fajtájától is.
2013. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mit követtél el?
2013. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nagyon súlyos b.cselekmény elkövetése után

nem fognak engedni

2013. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ha folyamatban lévő eljárás van ellened akkor még az ártatlanság vélelme igaz rád. Tehát büntetlen előéletű vagy amíg el nem ítélnek jogerősen, ha egyáltalán elítélnek. (én ezt nem tudhatom mi ellened a vádindítvány)

Ez eddig szép és jó is lenne, mert ettől még jelentkezhetnél rendőrnek, de a felvételi eljárásnál lesz interjú ahol erre is rá fognak kérdezni. nos letagadhatod, hisz még folyamatban lévő ügy. Elvileg nem fog kiderülni hogy ellened eljárás van ha nem mondasz igazat, viszont ha elítélnek jogerősen akkor úgyis repülsz, ha meg felmentenek a bíróságon akkor mintha semmi sem lett volna. Te tudod mik a kilátásaid..

2013. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Sajnos éllégé komoly már a másod fokot is meg jártam de ott az ügyemet hatályon kívül helyezték nem tudom mi lesz még belőle de nagyon szeretném ha felmentenének mert nem is csináltam semmit mégis benne maradtam pedig csak álltam .Ez egy tömeg verekedés volt s a sértettek azt mondták hogy én is bántalmaztam őket.
2013. máj. 5. 15:54
 9/28 anonim ***** válasza:
Most hol tart a megismételt eljárás??
2013. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Jelenleg azt mondták másodfokon,hogy vissza rakják nyomozati szakba így aztán már megint nem tudom mi tévő legyek hogy másszak ki belőle nem akarom emiatt hogy az életem meg legyen pecsételve és Isten ne adja letöltendő börtön büntetést kapjak.
2013. máj. 6. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!