Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kommandós akarok lenni. Többi...

Kommandós akarok lenni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Azt szeretném megkérdezni, hogy gimnázium után, hova javasolt menni rendészetire? Mivel kommandós akarok lenni.. Még 8.-os vagyok, de jövőhónapban a ballagásom, és már szakközépbe fogok járni informatika szakra.. Sajnos én hülye.. tudom nem a rendészeti szakközepet írtam elsőnek.. De mivel ez is add érettségit így tovább mehetek azzal.. Na de hova lenne alkalmas? És utána hogy lesz mint lesz? Ezen kívül, mivel még van 4 évem így szeretném a fizikumomat növelni, erősebb legyek stb stb...

És milyen edzés tervet ajánlotok? Mit fogyasszak és hasonló... Mert ilyen porokat nem akarok, mivel a nélkül is erős lehetek nem? És majd még mikor ki jártam a 4 évet a szakközépben, menni akarok szemműtétre... mivel most szemüveges vagyok és hogy jobban lássak...


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 5. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!