Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az érettségim nem lett...

Ha az érettségim nem lett olyan jó értsd 2 db kettes van benne (matek, német) a többi meg 3 mas de szeretnék valami informatikus suliba menni vagy irodalomtanár lenni az lehetséges hogy felvesznek valahova?

Figyelt kérdés
(még tavaly érettségiztem)
2013. máj. 6. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

2-es matek érettségivel hogy akarsz informatikát tanulni?:D

90%-os közepet írtam és az első félévem kínszenvedés volt.

2013. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelentkeztél valahova?

Dunaújvárosi Főiskola

Nem tudom, hogy kettessel be lehet-e valahova kerülni

2013. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A többi tárgyból milyen eredményed volt érettségin?

Irodalomtanárhoz magyarból kell nagyon jónak lenni

2013. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha magyarból, töriből jobb lett az érettségid

(értsd legalább négyes), akkor esetleg egy tanárképző főiskola De persze a felvételin is jónak kell lenni,

a pontszám miatt

2013. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az évvégi meg félévi bizid sem lett semmiböl 3nál jobb ez alapján...

Ha duplázással számítjuk és a két felvételi tárgyad,mondjuk töri és magyar 59%,ami a 3as legeslegteteje,még akkor is csak 236 pont,ami 4 pontal lemarad a 240ponttól ami a minimális pontszám hogy felvegyenek valahova

Ha van angolbol egy középfokud,az +23 pont,így lenne 259 pontod,így talán találnál olyan szakot ahova felvennének

Bár én nem tudok olyan kart ami a céljaidnak megfelel és ilyen alacsony lenne a ponthatár

Szóval a kérdésedre válaszolva lehetetlen hogy ilyen eredménnyel bekerülj valahová

Jövő májusban próbáld meg ezt az érettségi dolgot mégegyszer,csináld újra a 2 felvételi tárgyadbol amit tovább szeretnél vinni

2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!