Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 éves kor felett, ha már...

23 éves kor felett, ha már van egy okj-s végzettségem, lehet államilag finanszírozott főiskolai szakot elkezdeni?

Figyelt kérdés

Természetesen ingyenesen tettem le ezt az okj-s vizsgát. Mint ugye első okj. (a bizonyítványban azonban nem szakképesítés, hanem szakképesítés-elágazás van megjelölve)


Szeretnék főiskolára menni, és egyik ismerősöm azt ültette a fülembe tegnap, hogy 23 felett, ha már van egy okj-s bizonyítványom amit állami finanszírozással szereztem, akkor már csak fizetős fősulis szakra lehet menni.


A probléma nagy, mert ha valóban így van, akkor áthúzza a számításaimat, és kapkodva pótfelvételit kell benyújtsak most augusztusban, azmeg azért elég necces dolog.

Eredetileg ugy terveztem hogy 2014 februárjában jelentkezem, és ugyanezen év szeptemberében kezdem a sulit.



2013. máj. 9. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz államilag finanszírozott képzésre.
2013. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!