Szabad bölcsészet- Elte?

Figyelt kérdés

Olyan emberek tapasztalatára lenne szükségem, akik ezt tanulják vagy tanulták. Diploma utáni elhelyezkedési területek érdekelnek, és az, hogy megéri-e ezt választani tovább tanulásnak.


Ui: Kérlek, ha nem ismered a szakot, csak úgy ledegradálni szeretnéd, akkor ne is válaszolj. Köszönöm


2013. máj. 10. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Én (még) nem tartok ott, hogy ott tanuljak, viszont bátran állíthatom, hogy a legsokszínűbb és legérdekesebb az összes szak közül. Sok szakirány közül választhatsz, és egy teljesen más világnézetet kapsz ott, mint egy mérnöki vagy egy gyakorlatiasabb szakon.

Azzal ne törődj, hogy ki mit szól ehhez, én már hozzászoktam. Az elhelyezkedési lehetőségek tágak, már amennyiben valaki ki tudja használni. Múzeumok, kiállítások, rendezvényszervezés, újságírás, könyvkiadók... ezeken a helyeken vannak ismerőseim, akik szabad bölcsészetet végeztek. És nem a Mekiben ;)

2013. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
2013. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

DEEEEEE!

Én erre a szakra tervezem jelentkezni. :)

2013. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!