Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a vélemények az orvosiról?...

Mik a vélemények az orvosiról? Nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Egészségügyiben gondolkodom. Nagyon szeretnék védőnő lenni, de szintem nem tudnék megélni belőle. Szeretnék jó döntést hozni. Védőnőként mennyire lehet megélni?

Az orvosi is érdekel, a PTE ÁOK- jelölném meg. Orvosnak nehezen lehet elhelyezkedni itthon Magyarországon?

Különösen sokat segítene egy orvosni tanhallgató illetve egy védőnő/védőnőnek tanuló véleménye.

Előre is köszönöm a válaszokat, sokat segíthetnek.



2013. máj. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy lenne nehéz.. orvoshiány van.
2013. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen orvosokra van leginkább szükség, amiből most kevés van?
2013. máj. 14. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

csak azt tudom mondani, hogy nőgyógyászból és fogorvosból dunát lehet rekeszteni. de még ők is el tudnak helyezkedi! ezért szerintem bármit választhatsz.

de most mondhatnám, hogy legyél agysebész, de az nem csak rajtad múlik.


mikor elvégzed az ált. orvosit, rá fogsz jönni, hogy melyik része érdekel a legjobban!

2013. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából nagyon szeretnék védőnő lenni. de azt veszem észre,hogy abból nem tudnék megélni. erősen gondolkodom még,hogy melyiket válasszam majd. védőnőként mennyitr lehet keresni kb.?
2013. máj. 14. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem 100nál nem többet sajnos.
2013. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az orvos mennyit kereshet?
2013. máj. 14. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Védőnő 120-130 között keres, viszont egy jó faluban nagyon nyugis munka, főleg ha a család fontos. (nekem anyum az) Orvosként valamennyivel többet keresnél, de sokkal többet kell tanulni és dolgozni.
2013. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!