Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikkel lehet jobban elhelye...

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni? Melyik éri meg jobban? Biológia vagy anglisztika?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mindkettőre nagyon sokan járnak, de talán a biológia az, amivel jobbak az esélyeid. viszont készülj arra, hogy a biológiát sokan az elte legnehezebb szakának tartják (én nem tudom, hogy ez tényleg igaz-e, viszont nem csak bioszosok mondják).
2013. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

elte? elte??? elte?????

tudatosítom az elmédbe, hogy az szte-en a legjobb a biológia képzés, ,míg az eltén a leggyengébb ..

lehet, hogy másban csodálatos a drága pesti egyetem, de bioszban nem ...

úgyhogy hagyjuk már azt az eltét, nem budapest a világ közepe ...

2013. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg külföldön esélyei ?
2013. máj. 13. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

a biosz jó választás

angolul meg mindenki tud már..

2013. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha állatokkal szeretnék foglalkozni milyen lehetőség van munkahelyileg ilyenre ?
2013. máj. 13. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:

állatkert .. ?

egyébként, ha állatokkal akarsz foglalkozni, akkor inkább menj állatorvosnak vagy állatorvos segédnek

ha bioszra mész, akkor a molekuláris biológia, a genetika a jó választás

2013. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!