Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nincs meg emelt szinten az...

Ha nincs meg emelt szinten az egyik tárgyból a 25%, akkor nem mehetek el szóbelire?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Értem. Köszönöm,hogy válaszoltál,mert kíváncsi voltam. :)

Nekem a biosz írásbeli olyan 60 lesz, egy jó szóbelivel még max 70-et lehet kihozni belőle, de a kémiát én is elrontottam, olyan 28 pont amim biztos megvan! de igazából a számításokra csak 2-3 pontokat adtam, mert számoltam én, csak nem tudom mennyi pontot lehet pontosan rá adni.. :D de én is orvosira készülök,így a bioszom miatt kicsit reményekedem,mert nem duplázni akarok,hanem mindent vinni, azok meg jól sikerültek. akkor sok sikert!

2013. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi,neked is sok sikert! Most jött az infó a kémia tanárunktól,hogy kijavított már pár érettségit,és az átlag 38 !! és 4 db. 90 fölötti van(de azok vegyészmérnöknek akarnak menni,szóval ilyen szempontból nem számít).Számolgattam,és elég sok 38 alattinak kell lennie,ha 38 az átlag, 4 db. 90 fölöttivel :O szóval nem csak nekem lett rossz..

Ja meg amúgy nekem a töri nagyon nem lett jó.. tudás is kellett volna hozzá,nem csak a térkép,ez volt a baj....törivel mindig is hadilábon álltam,4-esre nagy nehezen feltudtam húzni magam év végére,és jött egy iylen érettségi...nagyszerű..:(

2013. máj. 22. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:

szép átlag xD

töriből az eleje,a feladatos nekem sem lett valami fényes, olyan 65-70%os,ha jól emlékszem.. és valóban most többet kellett tudni, kevés dolgot lehetett leolavasni, kiolvasni a forrásból

de mindegy:D

hova készülsz tovább?

2013. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát Debrecen általános orvost,Szeged általános orvost,Debrecen gyógyszerészt,Szeged gyógyszerészt írtam.Sajnos nem hiszem h most bekerülök,de jövőre újrapróbálom mindenképpen(anyum orvos,és mondta h őt másodszorra vették fel,és azt tapasztalta,hogy akiknek nem elsőre sikerült,azok tudtak jól teljesíteni,jobban,mint akik rögtön bekerültek).Úgyhogy nem aggódom,úgy vagyok vele hogy megpróbálom még amit lehet,de nem leszek elkeseredve ha nem jön össze:)
2013. máj. 22. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!