Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a kőműves/burkoló...

Milyen a kőműves/burkoló szakma? érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Faiparon vagyok de a körülmények úgy hozták hogy alkalmatlan vagyok gyakorlatilag,az elméleti résznél meg elég rossz tanárt kaptam szóval nincs mit tovább húzni megbuktam.és arra lennék kíváncsi hogy a felsorolt szakma milyen?van állandó munkája,mikkel foglalkozik és mennyire szerethető? minden apróságra kíváncsi vagyok. a másik szakma amin gondolkodtam az a festői,csak annak meg úgy tudom nem érdemes mert nincs állandó munkája és az nekem egy elég létfontosságú szempont.köszönöm! :) 17/F

2013. máj. 16. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Festő valóban időszakos meló, egyszer van munka napokig, máskor hetekig semmi, az más munka mellett lehet csinálni kiegészítésként, de oda is meg követeleik a tapasztalatot

A burkoló olyasmi szintén mint a festő, na most ugye nem mindennap kell burkolni lakásokat, szóval ez is olyan "hírdesd magas és majd téged hívnak dolgozni" Tehát ez sem állandó meló

Ami állandó foglalkoztatottságot kínál az a hegesztő, szerkezetlakatos, fényező stb ennyi jutott eszembe

20/F

2013. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kőműves az jó (szakma)

A burkoló is jól hangzik

Esetleg a kettőt nem tudod elvégezni?

2013. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább péknek tanulj
2013. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De talán van rá esély hogy mindkettőt elvégezzem :). de ha csak egyet lehet akkor a kettő közül a kőművest lenne érdemes elkezdeni?
2013. máj. 21. 17:04
 5/6 anonim válasza:
Bocs, hogy ilyen későn..de azért írok :D Szerintem mindenképp kőműves vagy burkoló. Festőt nem javaslom, mert mint már leírták nincs nagyon munkája. Plusz a mai körülmények miatt (gondolok itt a pénzre) az emberek 90%-a magának csinálja a festést. Mi se hívunk sose szakembert egy festésre.
2015. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Félig meddig építő ipari munka, állandóan lesz vele munkád: villanyszerelő.

Lényegébe én is az vagyok, bár dolgozni nem szeretek, üzemeltetés terén mozgok, elfáradni lehetetlen :D

107 az alap jövedelem, ezért nem várnak semmit, határ a csillagos ég, meg amit el tudsz vállalni.

2017. máj. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!