Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit fogtok csinálni akkor,...

Ti mit fogtok csinálni akkor, ha sehova sem vesznek fel titeket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve voltam így,akkor elmentem dolgozni, közben letettem a nyelvvizsgát és a jogsit, és következő évben felvettek.
2013. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok, vagy beiratkozok autószerelő tanfolyamra. És készülök az őszi érettségire.
2013. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerencsére ilyen veszély nem állhat fent, mert ahhoz a "c tervem" ponthatárának egy 100-ast kéne ugrania az előző évihez képest, amire nem sok esélyt látok :)
2013. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már biztos, hogy kimarad 1 év. Addig őszi érettségi, nyelvvizsga, és valami munkát keresek.
2013. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, mert ez nem fordulhat elő :D
2013. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem tavaly nem vettek fel, bár nem bántam túlzottan, mert nem is igazán volt kedvem ahhoz a szakhoz. Valójában akkor még nem is volt biztos elképzelésem arról, hogy mit szeretnék tanulni, mivel szeretnék foglalkozni. Így beiratkoztam egy 1 éves okj-s képzésre. Előnye, hogy van diákom, nem estem ki a iskolai, tanulós életből, és hátha egyszer még hasznomra válik ez a képzettség. :)

Ja és ez az okj pluszpontot ad idén arra a szakra, ahova felvételizem, szóval ezért is megérte.

Ha lett volna több eszem, akkor jobban ráfeküdtem volna a nyelvekre és többet tanultam volna, csinálhattam volna nyelvvizsgát, de sajna ez kimaradt.

Jó ötlet még a jogsi megcsinálása is. Plusz tényleg rengeteg tanfolyam, nyelvtanfolyam van, amit meg lehet csinálni ennyi idő alatt. Lehet persze dolgozni is, akkor legalább gyűjt az ember egy kis pénzt.

2013. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell akkor sem kétségbe esni. Elmész dolgozni, gyűjtesz pénzt, javítasz az eredményeiden (nyelvvizsga, javító érettségi stb) és jövőre ismét megpróbálhatod.
2013. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Vagy esetleg egy okj-s szakma, és ahogy többen írták, meló, új érettségi, nyelvvizsga.

Sajnos én idén is csődöt mondtam.. :)

2013. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Iratkozz be egy szakirányú OKJ képzésre. Például, ha jogásznak készülsz, akkor iratkozz be jogi asszisztensi képzésre (2 éves OKJ). Én ezt tettem, és nagyon jó volt. Volt alapozás az egyetem előtt.:)
2013. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Lol, köszi annak aki lepontozott :D Nem azért írtam, mert olyan kib*szott beképzelt vagyok, csak most éppen ezt próbálom magamba sulykolni, hogy sikerül és fel fognak venni... Gratulálok annak, akinek ez bántotta a szemét.
2013. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!