Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vesznek fel mérnökire,...

Ha nem vesznek fel mérnökire, de felvesznek mérnökasszisztensire érdemes végig csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem a képzés elég nehéznek tűnik tanterv alapján, megéri végig csinálni? Egyébként gépészmérnöknek mennék CAD-CAM-CNC szakirányon vagy gépipari mérnökasszisztens, ha annak vesznek fel, kb hasonló a két képzés.

2012. júl. 23. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mérnökasszisztenset nem ajánlom.
2012. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már csak ez marad, akkor éppen érdemes lehet, de csak akkor ha ez felsőfokú szakképzés. Próbálkozhatsz félévkor átkerülni gépészre, ami nem gyanítom hogy menni fog, vagy szerezhetsz pár plusz pontot (pl. nyelv, vagy emelt érettségi) és jelentkezhetsz újra. Ha akkor felvesznek akkor talán lesz pár órád amit az asszisztensin már hallgattál, így azokat eltudod fogadtatni, annyival előrébb jársz. Én így csinálnám, a többi rád marad!
2012. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, lehet elmegyek inkább nyelvvizsgázni és egy CAD/CAM informatikus vagy gépgyártástechnológiai technikus képzésre és utána újra próbálom, ez az asszisztensi nem sokat ér szerintem, bár este kiderül vagy beborul...
2012. júl. 24. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Érni nem sokat ér. Mondom max arra mész vele, hogy utána eltudsz fogadtatni tárgyakat talán és nem lesz egy teljes év lemaradásod. De ehhez utána kell járni a tantervnek megéri-e.
2012. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!