Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-NEMZETKÖZI GAZDÁLKODÁS...

BGF-NEMZETKÖZI GAZDÁLKODÁS szakirányok?

Figyelt kérdés
A BGF nemzetközi gazdálkodás felsőoktatási szk.-re jelentkeztem. Gondolkozom, hogy a sorrendet megcserélem , mert ugye itt külön szakirányokra lehet jelentkezni. Nálam az első helyen áll a külgazdasági, második a nemz. szállitmányozás-logisztika, harmadik :európai uniós üzleti. Gondokkoztam hogy a szállitmányozást cserélem meg az unióssal, mert azt hallottam a logisztikával nem lehet annyira elhelyezkedni vidéken. Nem tudom, jelentkezett esetleg vki oda? ti melyiket jelöltétek? igazából annyira az első és a harmadik nem is tudom miről szól, nagyjából igen, meg a honlapon fent van, de csak ilyen sablon szöveg...melyikkel mit lehet csinálni? és szerintetek érdemes megcserélnem?
2013. máj. 24. 09:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!