Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szegedi vagy a pécsi egyetem...

A szegedi vagy a pécsi egyetemet jelöljem meg első helyre? Nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés

A BTK-ra jelentkeztem, történelem, illetve latin szakra. Pécsett élek, ezért itt olcsóbb lenne, mert nem kellene a koliért fizetni, és nincs több száz kilométerre az otthonomtól. Viszont nagyon szívesen mennék Szegedre is, mivel ott önállósodni tudnék, megismernék egy új várost, és egy nagy változás lenne az életemben. Most még van lehetőségem a sorrend változtatására, de teljesen bizonytalan vagyok.

Szívesen fogadom bárkinek a tapasztalatát bármelyik egyetemről, hátha az segít valamit. :)



2013. máj. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag megteheted bármilyen hitel nélkül, hogy önállósodj, akkor Szeged.

Csak azért mert én is az SZTE-re járok és imádom a várost:D

2013. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A BTK-t tökmindegy hol végzed így is úgy is a mekiben vagy a bureszben kötsz ki. Mondjuk Pécsről én húznák amint lehet, mert egyre durvább dolgok történnek ott.
2013. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Kettes! Bármit is hallottál Pécsről az ugyanúgy van Szegeden, Miskolcon és az egész hülye országban! Csak azért lett itt minden felfújva, mert előbb egy csinos rendőrpszichológust, majd a polgármester lányát támadták meg. Azóta mindent felemlegetnek. Ha engem támadtak volna meg Bándy Kata helyett, akkor most nem írtad volna a véleményed, mert nem tudnál róla. Mert sz@rna bele a világ. Ahogy sz@rnak bele az emberek mindenütt, amíg "csak" egy Maris nénit szúrnak le. Semmivel sem veszélyesebb Pécs, mint Szeged. Csak az emberek vakok és álszentek.

Kérdező: azt válaszd, amelyik szimpatikusabb. Én kedvelem Pécset és maximum Budapest kedvéért hagytam volna itt, de mégsem tettem. Szeged viszont tényleg szép város, nem hinném, hogy rosszul döntenél vele. Ha úgy érzed, jobban jársz Péccsel, akkor maradj, de ha Szeged felé húz a szíved, akkor menj.

2013. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Szeged! a PTE nagyon leadta a színvonalat, mát szinte mindenkit felvesznek...
2013. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! A ponthatárt a jelentkezők száma és azok eredményei határozzák meg. Amennyiben több diák is rosszabbul teljesít, arról nem a PTE tehet. Mellékesen javaslom nézegesd a korábbi ponthatárokat, nagyon elenyésző a különbség Szeged és Pécs között...
2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!