Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes megpróbálni? (mérnök...

Érdemes megpróbálni? (mérnök informatikus)

Figyelt kérdés
Így egy évvel érettségi előtt eldöntöttem, hogy infómérnöki szakra szeretnék majd menni (hallottam jót rosszat). Emelt nélkül van értelme megpróbálni? Infó érettségi minimális tanulással 85% lett, matekból középen évek óta 4,50, de csak órán való odafigyeléssel, az angol az megy (érettségi 97%, nyelvvizsgák 80% felett). Nem vagyok egy zseni, mondjuk nem is tudom mennyire kell annak lenni hozzá,de heti egy két óra tanulással mindenből tudok hozni egy stabil 4-est. Létszükséglet hozzá az emelt matek, vagy csak jó ha van? Egy kis (piszok sok) időt rászánva esetleg még felhozhatnám magam egy olyan szintre, amivel felvehetném az emeltet, ha kell. Van értelme így megpróbálni, vagy keressek mást?

2013. máj. 25. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá emelt matek, de jó ha van, viszont csak odafigyelés jó eséllyel kevés lesz.
2013. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!