Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes autószerelőnek tanulni?

Érdemes autószerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mekkora szerepe lesz a jövőben az autószerelőknek ,lesz-e szükség rájuk? Elhelyezkedés autószerelőként? (főleg olyanok válaszát várom akik ebben a szakmában dolgoznak vagy tudnak valamit róla, de a többieket is meghallgatom:)

2013. máj. 28. 17:30
 1/6 anonim válasza:
Ha komolyan erdekel a szakma akkor erdemes, mert selejt autoszerelobol annyi van sajnos mint a szemet..
2013. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok
2013. máj. 29. 20:19
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ha érdekel a munka akkor jól csinálod, és ha jól csinálod elég jó lehetsz benne és akkor érdemes.
2013. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elhelyezkedés?
2013. jún. 7. 13:05
 5/6 anonim válasza:
Szia. Itt az a kérdés, hogy kényszerből vagy tényleg érdekel és megmozgat a szakma? Ha csak azért mert épp most autóalkatrészcserélő szeretnél lenni, szerintem ne vágj bele. Ne épp a leges-leges-leges nyugisabb, tisztább és sorolhatnám foglalkozás. Ha jó vagy a dologban akkor megbecsülnek hanem belekerülsz a darálóba ahogy a szerelők nagy része.
2018. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez így van. Persze mióta kérdeztem már eltelt egy kis idő, azóta már autószerelő technikus vagyok, és 2ésfél éve már szakmában dolgozok. Én azt ajánlom azoknak akik ezt szeretnék ,hogy csak akkor vágjanak bele ha tényleg szeretnék, szoktak otthon kicsit szerelgetni ezt-azt és azis bejött nekik.Mert ha csak tvben láttad meg hasonló akkor valószínűleg hamar csalódás lesz. Suli után meg egy jó helyet keresni, sokáig szakmában tervezed akkor pedig folyamatos tanulás. Én pl hosszú távon nem szeretnék már szerelô lenni, tisztázódott egykét dolog azóta.. Persze ezután is kocsikkal fogok foglalkozni több téren is. Ja és ha megy kicsit a fizika ,elektromosság stb.,akkor Autó elektronikai műszerész (vagy mi a hivatalos neve most). Mai autókban nagyon nagy szerepe van már az elektronikának, és ez már csak egyre inkább igaz..
2019. jan. 1. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!