Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megoldható legyen...

Szerintetek megoldható legyen átiratkoznom másik iskolába erre a szakra main vagyok és ami államilag finanszírozott? A többi lenn

Figyelt kérdés
Nagykőrösön élek. Tavaly még (egyéb okok) miatt jó ötletnek tűnt elmennem Debreceni Egyetem GYFK Csecsemő-és kisgyermeknevelő szakára, (ami egyébként nem Db-ben van, hanem a mellette lévő kisvárosba, Hajdúböszörménybe. Államilag támogatottra felvettek. Az első évem lement. A tanulmányi átlagom nagyon jó lett és szeretném is ezt folytatni. A gond csak ott van, hogy nem vagyunk eleresztve anyagilag és kicsit jobban is érezném magam ha nem kéne ilyen messze lennem a családomtól és a páromtól, hisz ott kollégista vagyok. Azon kezdtem el gondolkozni, hogy a Kecskeméti Főiskolára átvesznek-e úgy, hogy államilag támogatott legyek továbbra is. Viszont itt is vannak bökkenők. Kecskeméten ez a szak FSZ-en van, viszont óvpedre is átiratkoznék ha lenne rá lehetőség ( hisz szívem mélyén szeretnék egy diplomát). Valaki tudna nekem segíteni, avgy tanácsot adni, mert nagy zűrzavar van a fejemben és nem tudom mi tévő legyek.!! (Jövőhéten átmegyek megérdeklődni, ha azt mondják, hogy nem vesznek át, akkor maradok itt...bármennyire is hosszú ez a 2 év még ami hátra van...) Köszönöm a segítséget! :) 19/L

2013. jún. 1. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt gondolom, hogy átvesznek... de ha nem, akkor arra is kérdezz rá, hogy ha ide beiratkozol, milyen tárgyakat tudsz akkreditálni a másik képzésből.

2013. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!