Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek azok az egyetemek és...

Melyek azok az egyetemek és azoknak szakjai ahova tényleg nagyon nehéz bejutni és ha bejutsz akkor lehet mondani hogy na azért tudsz valamit?

Figyelt kérdés
Pl: SZFE

2013. jún. 1. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
POTE, SZOTE, DOTE, SOTE általános orvos, fogorvos gyógyszerész
2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nehéz bejutni és a na és tudsz valamit között van különbség, kis egyetemek kommunikáció szakára irtó nehéz bejutni mert millióan jelentkeznek és magas a pontszám, fizika szakra viszont könnyű bejutni mert kevés a jelentkező, de elvégezni nehéz - de ott a végén tényleg tudsz is valamit.
2013. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok, amiket az első említett. Mivel nem engedheted meg magadnak (99%-ban), hogy fizeted a több milliós tandíjat évente. És 2 emeltet - a sok közül a két legnehezebb (biológia, kémia) - csak a jobb gondolkodásúak képesek 60-70% fölött megírni.
2013. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első jól írta. Plusz ahogy a kérdező is említette az SZFE is ilyen, bár vegyük alapul hogy oda sok színészpalánta protekcióval jut be. Esetleg a Moholy Művészeti Egyetem is idesorolható, de ott is a pénz beszél és a protekció. Szóval lényegében szerintem az orvosi, gyógyszerészeti képzéseken kívül nincs más ilyen.
2013. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésnek alapvetően nincs is értelme. Mert oké, hogy bekerülsz és az ismerőseid ódákat zengenek rólad...de ha kibuksz, akkor tökmindegy.

Inkább akkor: ha elvégzed az adott szakot, akkor tudsz is valamit.

Meg azért a 2 emelt sem biztosíték. Lehet valaki nem is egy évben csinálta. És úgy azért már könnyebb.

2013. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!