Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészet vagy férfi szabó...

Rendészet vagy férfi szabó vagy fodrász?

Figyelt kérdés
Megbuktam szakmából és a három közül szeretnék választani.Rendészetet a leginkább,de ha az nem sikerül akkor a kettő közül melyiket lenne érdemesebb?illetve milyen?nem nézik fura szemmel például a férfi fodrászokat?mert olyanokat is hallottam vissza hogy a legtöbb részük meleg..kíváncsi lennék ezekre a dolgokra hogy milyen maga a szakma,a kivitelezés és minden egyéb más.a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! 17/F

2013. jún. 2. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ha férfi fodrásznak megy szerintem van valami a homoszexualitásban. Ismerek egy férfi fodrászt aki vállalja, hogy meleg, meg egy másikat, akinek van két gyermeke, felesége és most ébredt rá, hogy a férfiakhoz vonzódik. Ugyanakkor vannak teljesen hetero férfiak is a szakmában, szóval általánosítanunk nem szabad! Ha úgy érzed, hogy neked az tetszik, akkor válaszd azt. Mindenhol kell fodrász és elég könnyű benne elhelyezkedni. Fizetés változó nettó 80-120 ezer az átlag, de lényeg az, hogy van munka. Férfi szabó sem rossz, de akkor már inkább a fodrászat. Általam felállított sorrend:


Rendészet

Fodrász

Férfi szabó

2013. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosítok: Alkalmazotti fizetést írtam a fodrászhoz.
2013. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) természetesen nem vagyok homoszexuális,már 1éve együtt vagyok a párommal és ha minden igaz hamarosan összeköltözünk szóval annak az esélye szerintem ki van zárva.csak az a negatívum a dologban hogy az az iskola ahol van a fodrász szakma,lány iskola sajnos..ha mondhatjuk így is,más iskolát meg nem nagyon tudok ami van.nem azt jelenti hogy nincsenek ott fiúk,de többsége lány
2013. jún. 3. 13:47
 4/7 anonim válasza:
ha megbuktál a szakmádban, akkor szerintem a rendészetit el is felejtheted, mert oda nagyobb tudás kell
2013. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, én nem értek ilyen dolgokhoz, de szerintem fodrász az mindig kell.
2013. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
faipari szakmából buktam meg,nem érdekel egyáltalán és nem is voltam belőle jó.minden másból hármas,négyes leszek
2013. jún. 3. 21:09
 7/7 anonim válasza:
amúgy meg nem akarlak kiábrándítani, de a rendészetihez kell ÉRETTSÉGI is :D és 18+. szóval abba ne is álmodozz
2013. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!