Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlanátok továbbtanulási...

Mit ajánlanátok továbbtanulási cél szempontjából?

Figyelt kérdés
Hamarosan pályaválasztás előtt állok, segítenétek nekem abban hogy melyek azok a szakirányok amelyek manapság nagyon jól mennek és van jövőjük?
2013. jún. 2. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi érdekel téged itt ez a leginkább meghatározó dolog.

De külföldön mérnökként, orvosként nagyon sokat kereshetsz majd, valamint ami mindig menni fog, az a pénzügyi szakma, hiszen ott sokat lehet keresni, ahol a pénz van.

De minden szakmában nagyon jónak kell lenni ha sokat akarsz keresni.

2013. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A jonatán alma a legelterjedtebb, legkiválóbb téli almafajta, novembertől januárig érik, de már szedéskor ízletes, és az új termésig is eltartható kedvező tárolási körülmények mellett. A jonagold alma az USA-ban a golden, a delicious és a jonatán keresztezéséből előállított fajta. Gyümölcse nagy, gömbölyded alakú, héja zöldessárga, éretten sárga, feszes héja viaszos.

A Nyugat-Virginiából származó golden és red delicious almát hazánkban 1930-tól ismerik és termesztik. Gyümölcse közepesen nagy, sárga színű. A gyümölcs héja vékony, savszegény, kellemes ízű. Az idared alma a jonatán és a wagener fajták keveréke, 1942-ben, az USA-ban nemesítették. Gyümölcse középnagy vagy nagy, lapított gömb alakú, közepén hasas, a felületet csaknem egészében élénkpiros mosott fedőszín borítja, húsa lédús.

2013. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ez mind szép és jó,de én teljesen humán beállítottságú vagyok,tehát ezek amiket írtál számomra esélytelenek :(


Nem tudom,hogy ez az almás téma hogy jött ide ! Okos ,értelmes válaszokat szeretnék kapni . :)

2013. jún. 3. 10:00
 4/8 anonim válasza:
még csak gimibe mész vagy egyetemre? a kérdésedből nem derül ki. márpedig mindkettő lehet mivel sokan példának okáért gimi után döntik el hogy mik akarnak lenni. kb. én is ilyen voltam (bár az utolsó pillanatban döntöttem szinte,de mégis megtaláltam a kedvező szakirányt). Ha egyetemre mész akkor sokat számít hogy milyenek voltak az eredményeid és mi kötött le. Viszont ha gimibe mész akkor még van nagyon sok időd gondolkodni. Egy iskola megválasztása még nem jelenti azt hogy azon a szakirányon maradsz életed végéig. Én ajánlom a turisztikai irányt amikből van egypár szak a népszerűbb egyetemeken és ehhez egy idegenforgalmi szakközépiskolát (ha mennek a nyelvek)
2013. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyetemre készülök :)
2013. jún. 3. 21:17
 6/8 A kérdező kommentje:
jogi pályának jövője?
2013. jún. 3. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerettségi körrel van, de anélkül én nem igazán hiszem, nagyon nagy a konkurencia.

Legalábbis itthon.

2013. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az összes humán szak kihalóban van. a jogban van utánpótlás rendesen. inkább akkor keress valami olyan munkát ami érdekel hobbi szinten is és csinálj meg egy okj-s képzést. de ha mennek a nyelvek akkor adott a tolmács vagy turizmus esetleg andralógia.
2013. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!