Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jár valami előnnye...

Szerintetek jár valami előnnyel az, ha nappali tagozatra járok? Nem az azzal járó kedvezményekre (50%-os utazási kedv. ) gondolok, csak tudásilag. Többet tud nyújtani, vagy úgysem arról beszélnek a tanárok, amiről kell? (Debreceni Egyetem)

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a Debreceni Egyetemről nem tudok semmit, de két barátnőm is jár két különböző egyetemre levelezőre, és mindketten azt mondják, hogy sokszor olyant kérnek vissza, amit épp csak futólag megemlítenek, a nappalisoknak viszont órákig beszélnek róla. Én okj-ra jártam estire, a tanárok előre átküldték a kidolgozott vizsgafeladatokat, amit kinyomtatva be kellett vinni, ugyanezen a szakon a nappalisoktól tök durván számon kérték, és ők rendesen meg is tanulták. Szerintem ha teheted, válaszd a nappalit!
2013. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

az a baj,hogy akkor csak 2 év múlva tudnám elkezdeni. szerintetek várjak addig? egyéb tapasztalat??

2013. jún. 5. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ne várjál...ha csal levelezőn tudod elkezdeni az is jobb, mintha sehogy...

egyeteme és szakja válogatja, hogy milyen a levelező oktatás..van ahol könnyebb mert kevesebbet kérnek számon, ahol azonos a számonkérés a nappalisokéval ott nehezebb, mert a levelezős csak egy zanzát hallgathat meg a tananyagból...De nem tanulni és nem haladni valami felé százszor rosszabb, mint levelezőn tanulni.

2013. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűkítenèm! Tanártól függ! Én jártam nappalira is, levelezőre is (nem ugyanarra a szakra) Mindkettőn kell tanulni. De hogy ki adja le normálisan a pl. Legfőbb anyagrészt, vagy ezt milyen módon kéri számon,ez oktatója válogatja. Levelezőn jellemző, hogy sokszor a szakirodalmat adja meg, s otthoni egyedüli feldolgozás van.
2013. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Szaktól is, mert ha 4 alatti a létszám, akkor átmegy olvasókurzusba a dolog. Ha van kurzus, akkor is probléma a nagyon alacsony óraszám, ezért "zippelve" kapod az infót. Persze jobb, mint a semmi, tehát csináld a levelezőt, de ha módod van rá, akkor nappalit válassz.
2014. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Leírom a saját tapasztalataimat is, hátha valakinek hasznos lesz.


Már az 5.félévemet zártam az egyetemen és imádtam eddig is.

A lényeget emelik ki, szuper tanárok vannak, azt kérik számon, amit leadnak / azt adják le, amit számon is fognak kérni, korrektek.

Csak ajánlani tudom.

(Zsigmond Király Egyetem)


Közben lett volna lehetőségem átjelentkezi nappalira, de találtam 2 szuper barátnőt, akikkel nagyon nagyon motiváljuk egymást, és mindent közösen oldunk meg. Ők majd'20 évvel idősebbek, de nem gond.

Így inkább dolgozok mellette.


21/L

2017. febr. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!