Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni abban, hogy...

ITyaM'94 kérdése:

Tudnátok segíteni abban, hogy Budapesten melyik iskolában van jó nappali,2 éves OKJ-s CAD-CAM Informatikus képzés?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni, hogy sikerüljön jó iskolába jelentkeznem, ugyanis kinéztem a fent említett képzést a Drégelyvár Oktatási Központ intézetében, de nagyon negatív kommenteket olvastam ezen és más fórumon is, ami eléggé meglepett elsőre és elbizonytalanított, hiszen a weboldaluk nagyon jól meg van csinálva (ezek szerin túl szép is, hogy igaz legyen). Azonban én olyan helyen szeretném elvégezni, ahol garantáltan meg is tanulom (megtanítják)és normális körülmények között márpedig több helyen is olvastam, hogy a körülmények egyáltalán nem ideálisak, sőt! Számomra nagy segítség lenne, ha valaki/valakik tudnának segíteni abban, hogy normális helyet találjak, ugyanis nem vagyok budapesti, vidéki vagyok és nem vagyok jártas abban, hogy hol milyen a képzés minősége. Annyira pedig nem vagyunk elengedve anyagilag, hogy csak úgy kidobáljuk a pénzt átverésekre. Ráadásul éppen idén érettségizem, ami azt jelentené, hogy még ingyenesen tanulhatnám, egyéb járulékokkal egyetemben (családi, diákigazolvány...)

Remélem olvassa olyan, aki ezt a képzést Budapesten jó tapasztalatokkal gazdagodva végezte.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. máj. 30. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!