Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orosz nyelv. Hasznos? Van jövője?

9.24kor kérdése:

Orosz nyelv. Hasznos? Van jövője?

Figyelt kérdés

2. éve tanulok emelt óraszámban (heti 6 órában) oroszt. Nagyon szeretem. De mit tudok majd vele kezdeni? Orvosira készülök, de ott gondolom nem sokat számít...

Mindenesetre, azért nem megyek csak nyelvi szakra, mert jobban érdekel az orvosi. Viszont van nyelvérzékem, és tényleg nagyon szeretem!



2013. jún. 6. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem van jövôje az orosz nyelvtudásnak,meg persze másfajta nyelveknek is.Ha jó a nyelvérzéked,más tetszô nyelveket is tanulhatsz.Én is szerettem nagyon az orosz nyelvet,letettem a felsôfokút is.Jelenleg Amerikában élek,dolgozom és a munkahelyem az orosz nyelvtudásomat részesítette elônyben,tehát van jövöje.Az orvosin nem tudom hasznosíthatod-e,de a munkád során majd igen.Ennyit tudtam segíteni.
2013. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Mindkét kérdésre a válasz: hogyne lenne! Persze!
2013. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Egyre nagyobb a kereslet rá + az önéletrajzodban is jól fog mutatni. Szerintem megéri tanulni, főleg ha szereted.
2013. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen, egyre jobban megéri. Nem sokára az angol után a legfontosabb nyelv lesz ha így halad..

Ha meg szereted is akkor meg pláne megéri hogy tanulod.

2013. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!