Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmunkásképző vagy gimnázium...

Szakmunkásképző vagy gimnázium? Lehet újra kezdeni egy elrontott év után?

Figyelt kérdés

Lányom jó tanuló volt általános iskolában. Szakközépbe ment.

Éppen a szakmai részt nem szereti. Máshova szeretne menni.

A jegyeit teljesen lerontotta 1 tantárgyból megbukik.Az oszt.főnök szerint nem lehet figyelmen kívül hagyni ezt az évet.Én ezek után szakmunkásba iratnám be. Ő gimnáziumról beszél, hogy újra kezdené 9-et a régi bizonyítványával.Szerintetek?


2013. jún. 6. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
hanyadikos? 9?
2013. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9.-be
2013. jún. 7. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem kezdheti elolrol...


viszont ez még nem probléma!

maradjon ott ahol van, szedje össze magát és 11. osztályos korára meg lesz az eredménye!

ha felvételiről van szó, ott is csak az utolsó 2 év jegyeit nézik!

2013. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy, ha mindenképpen vàltani akar, bizonyítson, szerezzen jó jegyeket; és akkor át fogják venni egy gimnáziumba..


de szerintem szakközépben nem nagy valami az a szakmai tárgy, én most végeztem el egy ilyen iskolában a 12. osztályt. Gimiből jöttem ár

2013. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondd neki, hogy ha a félévije jó lesz, akkor mehet, ahova szeretne! de ilyen jegyekkel nehezebben találtok neki gimnáziumot!


ha látod benne az akaratot, írasd csak be gimnaziumba szerintem

2013. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!