Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angolt emelt érettségi vagy...

Angolt emelt érettségi vagy angol felsőfokú nyelvvizsga? Melyik nehezebb?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
felsőfokú nyelvvizsga nehezebb kicsit.
2013. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de egyik se vészes :D tőlem felsőfokú nyelvvizsgán, se érettségin nem kértek számon semmi olyat ami nagyon bonyolult lett volna.

Emelt érettségim 86% lett, nyelvvizsga 70%, egyikre se készültem valami sokat (nyelvvizsgára konkrétan semmit)

2013. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
emelt szintű érettségi kb középfokú nyelvvizsga nehézségi szintjén van, nem ?
2013. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16:36 Ez így azért nem igaz.

A sorrend szerintem így van(legkönnyebbtől legnehezebbig):

középérettségi < közép nyelvvizsga < emelt érettségi(nem sokkal nehezebb mint a közép nyelvvizsga, de azért mégis bonyolultabb valahogy < emelt nyelvvizsga(akárki akármit mond ez azért húzós)

2013. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a 3-as jól mondja. Az emelt angol érettségi szintje B2 szintnek van feltüntetve, ami egy középfokú nyelvvizsga szintjének felel meg. Emiatt egy felsőfokú C1-es vizsga elméletileg nehezebb, de gyakorlatilag is.
2013. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, szerintem sincs egy szinten az emelt angol egy közép nyelvvizsgával csak van vagy volt elvileg ilyen, hogy ha megcsináltad az emelt angol érettségit az adott egy nyelvvizsgát is automatikusan és szerintem sokan ezért keverik ezt a két dolgot.
2013. jún. 6. 18:33
 7/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem az emelt angol érettségi nincs azonos szinten az angol közép fokú nyelvvizsgával...lehet, hogy az van feltüntetve de a feladatokat elnézve nekem kicsit magasabb szint az emelt, pedig már van egy közép nyelvvizsgám. Persze ez mindenkinél más, meg a feladatok is néha könnyebbek vagy nehezebbek, szóval elég egyénfüggő.
2013. jún. 6. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!