Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két évet is halaszthatok...

Két évet is halaszthatok egyetemen? úgy alakult, hogy 2 évet dolgozok az USA-ban, de az egyetemet előtte szeretném elkezdeni,2 évet végigcsinálni és utána kimenni. Megtehetem, megmarad a tanulói jogviszonyom?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 7 féléves képzésen alapból nem passziváltathatsz 7 félévet, és különben sem lehet egymás után 2 félévnél többet.
2013. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*Egy 7 féléves képzésen alapból nem passziváltathatsz 4 félévet
2013. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem.. akkor csak egy évet leszek kint. köszönöm szépen! :)
2013. jún. 8. 01:39
 4/9 A kérdező kommentje:
de ez 10 féléves képzés. miért írtál 7et?
2013. jún. 8. 03:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk biztosan csak 2 félév passziválható egymás után. És ha nem csal a tudásom, akkor ez nem helyi szinten, hanem felsőoktatási törvényben van rögzítve. Úgyhogy valószínűleg nem.

De ha biztosra akarsz menni, akkor bemégy a TO-ra és megkérdezed.

2013. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg azért írtam 7-et, mert az átlag ennyi. Nem mindegy milyen szakon vagy, nekem honnan kellett volna tudnom?!
2013. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: egyáltalán nem belekötni akartam, csak hirtelen nem értettem, miért írsz 7-et, de most már értem, és köszönöm szépen! :)


viszont valami olyasmit olvastam,hogy több részletben többször lehet halasztani, majd megérdeklődöm pontosan.

köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek!

2013. jún. 8. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké.

Több részletben a képzési idő felét passziváltathatod, de egymás után legfeljebb kettőt.

2013. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az úgy tökéletes!

köszöntem!

2013. jún. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!