Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ tanfolyamot mindenképp...

OKJ tanfolyamot mindenképp annyi idő alatt lehet csak elvégezni, ami a megadott pl.2 év, vagy itt az óraszám a lényeg?

Figyelt kérdés
Ami engem érdekelne 2 éves, de nekem egy évem van csak. Az óraszám beleférne 1 évbe is, ha nem olyan kevés lenne egy héten,az iskoláknál. Indítanak vajon intenzív tanfolyamokat is, vagy ha két év, akkor az két év? Vagy ez szakmafüggő?
2013. jún. 9. 19:46
 1/4 anonim válasza:
okjtől függ :) olyat keress ami 1 éves :)
2013. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, az autószerelői az 2, de nekem 1 évem van. Viszont azért jutott eszembe a dolog, mivel láttam 18 hónapost, szóval akkor akár 1 éves intenzív is lehetne. Keresek még tovább akkor.
2013. jún. 10. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol?
2016. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni egy évest
2016. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!