Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e értelme kettes magyarral...

Van-e értelme kettes magyarral és kettes történelemmel emeltre faktra menni? (lent a lényeg)

Figyelt kérdés
Szóval:alapból humán szakos vagyok,az más kérdés,hogy eléggé elrontottam ezt az évet,és kicsit meg is bántam.A probléma röviden annyi volt,hogy nem tanultam egész évbe semmit,mivel az első két év gimnáziumból elvileg nem számít bele az érettségibe,így tét nélkül képtelen voltam megtanulni a dolgokat,és igazság szerint órán is inkább pofáztam:(.Lusta voltam,ez van,de nagyon megbántam és ha visszapörgetnénk az évet,teljesen máshogy csinálnék mindent.Mégis felvettem emelt tantárgynak az előbb említetteket(nem épülnek úgy egymásra mint pld mat/fiz),és azt szeretném tudni van-e esélyem hármasnál jobbra ha rendesen leülök és megtanulom? (a tanáraim viszonylag rendesek,bár kinézem mindkettőből hogy év elején párszor megszívat,hogy ilyen rossz jeggyel jelentkeztem hozzá,de nem kell nagy gonosz dolgokra gondolni)
2012. jún. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, simán. De majd az érettségire az ezévi anyagokat is meg kell tanulnod. Figyelj oda, mert az írásbeli érettségi előtt nem nagyon lesz időd felkészülni, legalábbis nekem nem volt, szóval ne közvetlenül előtte akard bepótolni a hiányzó részeket.
2012. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,kicsit megnyugtad.:)
2012. jún. 5. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem van egy zeneszerző-dalszövegíró barátom akit a gimnázium ban a magyartanár meg akart buktatni xD
2012. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!